Utilizator Mesaj

Pagina 1 din 1

Du-te la pagina :

summerager
Bebelus
Bebelus
Lipseste de pe forum
Data inscrierii: 07/03/2015
Mesaj Trimis: Sam 03 07, 2015 1:49 am
    Titlul subiectului: Detaliile transparente,culorile pastel definitia feminitatii
Raspunde cu citat (quote)

Intr-o lume in care imaginatia devine realitate cat ai bate din palme – in ceea ce priveste hainele, si in care diversitatea modelelor rochiilor si a pieselor vestimentare in general face ca misiunea de a ne alege favoritele si articolele care intr-adevar ne avantajeaza sa fie foarte dificila, sarcina de a defini feminitatea devine foarte grea. Nu de putine ori, am observat cum vulgaritatea a luat locul elegantei clasice pe care am cunoscut-o in materie de moda timp de foarte multe epoci. In acest context, senzualitatea si feminitatea nu erau altceva decat niste mijloace prin care tinutele alese de catre o femeie trebuiau sa ii puna in evidenta intr-o maniera cat mai vulgara formele, fara sa lase acel mister specific feminin despre care se vorbeste inca din cele mai indepartate timpuri.
http://talis.ro/blog/detaliile-transparente-si-culorile-pastel-definitia-feminitatii/
Sus Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

lauralaura
Bebelus
Bebelus
Lipseste de pe forum
Data inscrierii: 12/01/2017
Mesaj Trimis: Vin 02 17, 2017 12:44 pm
    Titlul subiectului:
Raspunde cu citat (quote)

Produse de calitate superioara, de la elegante la office sau casual, gasiti outfit-uri pentru toate gusturile pe http://***.womanfashion.ro/. Va recomand cu incredere acest site de care sunt foarte multumita.
Sus Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Raspunde la subiect
Creaza un subiect nou
Data este GMT + 2 Ore
Pagina 1 din 1

Du-te la pagina :
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum