Utilizator Mesaj

Pagina 1 din 1

Du-te la pagina :

risco_mariana
Bebelus
Bebelus
Lipseste de pe forum
Data inscrierii: 17/08/2008
Mesaj Trimis: Dum 05 09, 2010 1:53 pm
    Titlul subiectului: diete cu supa de varza
Raspunde cu citat (quote)

salut.. as vrea care stie si a mai folosit dieta acesta sa imi zica si mie unele lucruri...daca chiar este adevarat ca slabesti asea de mult... si daca dupa ce ai terminat sapt de diete te ingrasi la loc...cine stie sau a auzit sa ne zica si noua cate ceva..eu vreau de sapt asta sa ma incep acesta diete..is curioasa sa vad de ma pot tine..si cat slabes...astept raspunsuri
Sus Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

risco_mariana
Bebelus
Bebelus
Lipseste de pe forum
Data inscrierii: 17/08/2008
Mesaj Trimis: Lun 05 10, 2010 8:48 am
    Titlul subiectului:

nimeni nu stie nimik....

florenta_matei
Bebelus
Bebelus
Lipseste de pe forum
Data inscrierii: 22/08/2010
Mesaj Trimis: Dum 08 22, 2010 6:56 pm
    Titlul subiectului: eximia

dieta este foarte buna si slabesti 4 5 kg pe saptamana daca mananci numai varza din asta .dar te ingrasi imediat la loc daca nu tii un regim alimentar corect.eu am o prietena care a incercat aparatul de slabit eximia .ideea este ca nu mai pui la loc dupa tratament ca asa poti sa tii o sapt dieta o sapt te ingrasi si tot asa si unde ajungi?

symply_me_bya
Bebelus
Bebelus
Lipseste de pe forum
Data inscrierii: 28/05/2010
Mesaj Trimis: Lun 09 13, 2010 4:48 pm
    Titlul subiectului: mi se pare super interesanta metoda asta de slabit cu eximia

buna florenta .acum cateva seri am vazut pe acasa tv la povestiri adevarate o stire despre fata care a castigat un tratament gratuit cu eximia la chic salon.dupa o luna de tratament, timp in care a realizat 10 sedinte cu eximia, tipa a pierdut 10 kilograme si 25 de cm in circumferinta .mi se pare extrem de bine plus ca eprezentanta celor de la chic salon a sustinut ca laura nu va lua in greutate si ca aparatul are certificare medicala.mai mult de atat cred ca nu se poate.
Sus Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului

monica303
Bebelus
Bebelus
Lipseste de pe forum
Data inscrierii: 12/02/2010
Mesaj Trimis: Lun 10 04, 2010 5:08 am
    Titlul subiectului: eximia

si eu am ramas uimita de acel reportaj....eu sunt inca foarte mirata de rezultatele laurei cea care a fost aleasa de cei de la chic salon sa slabeasca cu eximia.m-am uitat pe acasatv cand au dat la sitrile de noapte si nu imi venea sa cred a fost o campanie foarte interesanta si benefica acestei fete.a slabit 10 kilograme si a dat jos in circumferinta intr-o luna.mi se pare foarte tare.chiar foarte bun eximia.

alexandraandreea
Copilas
Copilas
Lipseste de pe forum
Data inscrierii: 23/03/2011
Mesaj Trimis: Lun 05 21, 2012 5:02 pm
    Titlul subiectului:

Fetelor, vine vara!!! Imbratisati sezonul estival apeland la cele mai tentante pachete si produse pentru o slabire armonioasa, echilibrata si sanatoasa. http://***.slabut.ro te ajuta sa scapi de problemele cauzate de greutatea corporala excesiva, de celulita inestetica, dobandind o silueta atragatoare si un corp sanatos! Rezultatele vor fi cu adevarat uimitoare!
http://***.slabut.ro 0730.410.783

dianacotofrei
Bebelus
Bebelus
Lipseste de pe forum
Data inscrierii: 15/09/2012
Mesaj Trimis: Sam 09 15, 2012 1:49 pm
    Titlul subiectului: Re: diete cu supa de varza

eu de azi am inceput dieta cu ciorba de varza ,ideea e ca putem sa o facem cum dorim noi ,de preferat e sa nu o condientam prea tare iar pe langa supa mai avem voie sa mancam un fruct sau alceva dun alimentele permise .
De exemplu am gasit o dieta pe un anumit site in care ai voie sa mananci in prima zi fructe,a doua zi-legume, a treia zi frucre si legume, a patra zi-banane (3 bucati si supa ,a cincia zi -carne de vita ,si a saptea zi orez ,legume si supa

blackgirl
Bebelus
Bebelus
Lipseste de pe forum
Data inscrierii: 20/09/2012
Mesaj Trimis: Mar 09 25, 2012 10:12 am
    Titlul subiectului:

este o dieta ok,insa cam dura, mai ales pentru persoanele care au probleme serioase de sanatate.varza este foarte recomandata in diete deoarece are o valoare calorica foarte mica, ca si castravetele de altfel.

sa ne anunti si pe noi daca a dat rezultate!

beniko
Bebelus
Bebelus
Lipseste de pe forum
Data inscrierii: 19/06/2017
Mesaj Trimis: Lun 06 19, 2017 11:10 am
    Titlul subiectului:

Pastile de slabit - http://grееncoffeeplus.ro Am inceput sa iau GreenCoffee acum 2 luni de zile, si am slabit deja 12 kilograme.
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Raspunde la subiect
Creaza un subiect nou
Data este GMT + 2 Ore
Pagina 1 din 1

Du-te la pagina :
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum