Utilizator Mesaj

Pagina 2 din 2
Du-te la pagina Anterioara  1, 2

Du-te la pagina :

andrei975
Bebelus
Bebelus
Lipseste de pe forum
Data inscrierii: 02/08/2013
Mesaj Trimis: Vin 11 22, 2013 10:06 am
    Titlul subiectului: Tratament ejaculare precoce
Raspunde cu citat (quote)

Fruct de merisoare si Tribulus contin sigur. Dar suna si tu la ei si roaga-i sa-ti citeasca ingredientii si prospectul!
O zi frumoasa!
Sus Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

sandu1983
Bebelus
Bebelus
Lipseste de pe forum
Data inscrierii: 04/11/2013
Mesaj Trimis: Mie 01 08, 2014 1:14 pm
    Titlul subiectului: Ejaculare precoce tratament

Mersi fain Andrei! Am sunat la ei sa intreb si restul compozitiei si am aflat pana la urma care sunt toate inredientele din produs. Am luat pe urma fiecare ingredient si am inceput sa ma documentez despre fiecare component in parte. Pare sa fie ok, pt ca sunt cateva plante in compozitie care ar ajuta la problemele de natura sexuala!

andrei975
Bebelus
Bebelus
Lipseste de pe forum
Mesaj Trimis: Vin 01 31, 2014 12:27 pm

Foarte buna ideea aia cu sunatul la ei. E intr-adevar facut din plante si asta reduce posibilitatea aparitiei unor efecte neplacute! In timpul curei incearca sa faci cat mai mult sport si sa ai o atitudine optimista fata de viata in general!

martin20
Bebelus
Bebelus
Lipseste de pe forum
Data inscrierii: 19/02/2014
Mesaj Trimis: Mie 02 19, 2014 12:54 pm
    Titlul subiectului: Climax Control e ok

Eu fac tratament cu suplimentul Climax C de ceva vreme si vad ca au aparut ceva modificari. Primele rezultate le-am avut dupa 3 saptamani de cura cu el, dar trebuie stiut ca decand am inceput tratamentul fac mai mult sport, mananc mai echilibrat si m-am lasat de tigari. Sincer nu stiu daca asta are vreo importanta dar cert e ca sunt pe drumul cel bun. Acum rezist mai mult in timpul actului sexual, si ma bucur de o viata sexuala mai pasionala decat inainte. Nu sti daca e placebo sau nu, dar si intensitatea orgasmelor e alta!

Consider ca daca urmezi un program pentru a avea o viata sanatoasa in general si daca iti alegi inca de la inceput un supliment/medicament care sa fie alcatuit din plante poti avea rezultate destul de faine. Conteaza si ca suplimentul ala sa fi fost folosit de mai multa lume, pentru a nu te trezi ca dai banii pe ceva care nu te ajuta la nimik!

Salut!

sandu1983
Bebelus
Bebelus
Lipseste de pe forum
Data inscrierii: 04/11/2013
Mesaj Trimis: Mie 03 05, 2014 11:47 am

Salut!

M-am tot documentat pe internet despre produsul asta Climax Control si cred ca pana la urma o sa cumpar o cutie din curiozitate. Prea multa lume vorbeste pozitiv despre el si asta imi da si mie speranta ca o sa-mi rezolv problema. O sa incerc sa combin cura asta cu exercitii pentru stoparea ejacularii precoce si cu ceva consiliere psihologica pt ca si asta ar ajuta destul de mult. Pana la urma daca o sa fac si sport si o sa-mi mentin sanatatea in stare buna si sanatatea mea sexuala va fi mult imbunatatita. Sunt curios si eu ce o sa se intample. Sper ca ceva benefic pt mine:)

O sa revin cu detalii referitoare la evolutia mea!

martin20
Bebelus
Bebelus
Lipseste de pe forum
Data inscrierii: 19/02/2014
Mesaj Trimis: Mar 03 25, 2014 1:08 pm

Sunt multumit de rezulatatele obtinute cu Climax Control, desi trebuie sa recunosc ca ma asteptam la mai mult. Pana la urma e ok. Mi-am imbunatatit viata sexuala destul de mlt, iar acum rezist mai mult in timpul actului sexual. Suplimentul nu mi-a produs vreun efect advers si in plus cred ca a fost asimilat de catre organism destul de usor!

Cred ca si din cauza faptului ca e facut doar din plante s-a intamplat asa:) Oricum una peste alta situatia s-a mai ameliorat iar asta e foarte bine pentru mine!

O zi cat mai frumoasa!

ionmavro
Bebelus
Bebelus
Lipseste de pe forum
Data inscrierii: 26/03/2014
Mesaj Trimis: Mie 03 26, 2014 2:55 pm
    Titlul subiectului: Tratament disfunctie erectila

Pentru tratamentul disfunctiei erectile eu am folosit un supliemnt naturist pe baza de plante, care m-a ajutat sa scap de erectiile slabe. Suplimentul Vigrax pe care l-am luat de pe http://vigrax.ro s-a dovedit destul de util in vindecarea problemelor de natura sexuala. La inceput am crezut ca produsul nu functioneaza, doarece deja trecusera 2 saptamani si nu aparuse nici un efect. Efectele au inceput sa apara abia dupa cele 2 saptamani. Dupa acest interval viata mea sexuala s-a dovedit a fi una destul de buna, iar eu sunt superincantat de acest lucru.
Sper ca pe viitor sa nu ma mai confrunt cu probleme de genu!

gorunsandu
Bebelus
Bebelus
Lipseste de pe forum
Data inscrierii: 22/04/2014
Mesaj Trimis: Mar 04 22, 2014 12:53 pm
    Titlul subiectului: Vigrax

Pt Ionmavro!

Ioane si eu am luat o luna capsulele alea, dar nu m-a ajutat asa mult. Cel putin pe site scria ca produsul isi face efectul la 20-30 de minute de la administrare, dar eu nu am sesizat deloc acest lucru. Posibil sa fie si ceva marketing la mijloc sau organismul meu nu a raspuns asa bine la tratament!
Crezi ca e posibil sa fi luat pe o perioada prea mica?

Mersi!

andrei975
Bebelus
Bebelus
Lipseste de pe forum
Mesaj Trimis: Lun 07 28, 2014 3:01 pm
    Titlul subiectului: Tratament impotenta

Pentru imbunatatirea performantelor sexuale se pot folosi tot felul de suplimente naturiste care sa creasca performantele sexuale. Pe langa folosirea acestor suplimente trebuie sa se faca si exercitii fizice.

marcus93215
Bebelus
Bebelus
Lipseste de pe forum
Data inscrierii: 20/11/2014
Mesaj Trimis: Joi 11 20, 2014 5:49 am
    Titlul subiectului:

Pastile ejaculare precoce – http://climaxcontrol.ro

cornel75
Bebelus
Bebelus
Lipseste de pe forum
Data inscrierii: 16/04/2014
Mesaj Trimis: Lun 12 08, 2014 12:59 pm
    Titlul subiectului: Suplimente

La imbunatatirea vietii sexuale se pot folosi si diverse remedii sau exercitii fizice pentru acest lucru. Un organism sanatos intotdeauna e un organism mult mai apt din punct de vedere sexual.

karminas
Bebelus
Bebelus
Lipseste de pe forum
Data inscrierii: 29/05/2014
Mesaj Trimis: Joi 08 03, 2017 11:00 am
    Titlul subiectului:

[quote:8b46046be1=\"marcus93215\"]Pastile ejaculare precoce – http://climaxcontrol.ro

Incearca exercitiile Jelqing sau Kegel o sa vezi diferenta inainte si dupa exercitii!
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Raspunde la subiect
Creaza un subiect nou
Data este GMT + 2 Ore
Pagina 2 din 2
Du-te la pagina Anterioara  1, 2

Du-te la pagina :
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum